Festa madhështore në mesnatë, ja varësja që Besi i dhuroi Ijes. Torta me kastraveca dhe…

Gjyshja e Bes Kallakut, Ija, është kthyer në personazhin më të njohur e të komentuar në media e në rrjete sociale. Ditën e sotme, ajo feston 80-vjetorin e lindjes dhe nipi i saj, Besi, i ka organizuar një festë gjigante për ditëlindje, ku kanë kërcyer e kanë festuar së bashku me familjarë të tjerë.

“Ija ime, shpirti im i bute, luledelet e mia, natyra ime, thjeshtesia ime, kripa e bukes time, Perendesha e femijerise time, urime 80 vjetorin. Te dua sa 100 diej. Lavdi Zotit te kemi n’formë.”- shkruan Besi në postim.