Gazetarja nxjerr njoftimin në Facebook: Shikoni g.r.abitjen tani te Sheratoni në Tiranë

Duke bërë ironi me situatën aktuale pas ngjarjes së rëndë të përsëritur në Rinas, gazetarja e kronikës, Anila Hoxha ka postuar një video shumë humoristike me kolegët e saj.

Ja cfarë shkruan ajo:

Grabitje live tek ish Sheratoni.
Ne mes te Tiranes. Ne mes te dites !
Zbulohen autoret, Arseni (Bisha) , une , Andi ( Kingu) dhe Xhevi ( Daja). I pesti , eshte deshmitar i drejtesise ( Mali ) . Ndersa i gjashti ( Elefanti) , eshte ai qe nuk ka per tu kapur ndonjehere.
Cash group ! 😂😂😂😂
Per grabitjen falenderojme kostumografine, sallon bukurie “Pipa” dhe bar kafe “Shtata” per wi -fi
Vijon..