I tha “Ku i ke ci*at”, Aulona Musta i bën ndjekëses të paimagjinueshmen

Aulona Mustës mesa duket i ka hipur disi vetja në qejf, duke e konsideruar veten si një person me influencë.

Aq sa arrin dhe aty të kritikojë dhe ofendojë njerëzit në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo është zënë me një ndjekëse, e cila e ka kritikuar për gjoksin, teksa e pyet ‘ku i ke c*cat?’

‘I harrova aty ku ke harruar edhe ti trurin!’ i është përgjigjur e nervozuar moderatorja, ndërsa komentuesja nuk është ndalur me kaq.

‘Na na une bera pyetje sepse duket qe nuk ke fare domethene eshte e dukshme dhe nuk do ndonje filozofi per ta zbuluar kete … ndersa ti nuk e di a rri truri im aty apo jo kshuqe delete and reply pak me ndryshe’, i shkruan sërish ndjekësja, por Aulona ka preferuar të mos përgjigjet më.