Ju kujtohet Selina tek ‘Rebelët’? Sot ajo po i çmend meshkujt pas ndryshimit drastik

‘Rebelët’ ka qenë një nga serialet më të ndjekur nga adoleshentët, i transmetuar vite më parë. Aktorët e këtij seriali vazhdojnë të mbahen mend edhe ditët e sotme e me siguri e mbani mend edhe Selinën. Aktorja sot është 30 vjeç, por duket shumë më mirë sesa kur ishte në moshën 20-vjeçare, kjo sepse Estefania Villarreal ka humbur disa kile duke u kthyer në një femër shumë seksi.

Estefania vazhdon aktrimin dhe është një ndër aktoret më të ndjekura në rrjete sociale ku vetëm në Instagram ka mbi 400 mijë ndjekës, aty ku poston shpesh foto provokuese me të brendshme apo rroba banjo.