“Ju puç Enca e mëngjesit”, këngëtarja mes shkumës në dush, pro.vokon me fotot e nxehta

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia mëngjesin e sotëm ka postuar disa foto të nxehta në rrjetet sociale, nga ku përshëndet të gjithë fansat.

E zhveshur dhe e mbuluar e gjitha në shkumë, Enca ka ndezur rrjetin paraditen e kësaj të diele, teksa mbi foto shkruan: “Ju puç Enca e mëngjesit”.

Ndërkohë këngëtarja njihet për foto të tilla provokuese, kështu ka bërë edhe këtë herë me këtë postim, teksa dhjetëra fansa i kanë bërë komente pozitive.