E nisi karrierën me c*cat jashtë, tani Elionës i ndodh ajo që nuk i urohet asnjë femre

E mban mend Elion Pitarkës e cila e nisi karrierën duke dhënë lajme më gj.oksin jashtë?! Kështu ajo u bë e njohur dhe prej disa kohësh është pjesë e spektaklit të humorit, e nga ana tjetër është bërë shumë aktive në rrjetet sociale pasi fansat i janë shtuar ndjeshëm.

Eliona ka rënë në sy për format e saj bombastike, për gjoks e vithe të rrumbullakta, të cilat i vë gjithnjë në dukje.

Por në një foto të postuar në Instagram, ajo ka treguar trupin në bikini, ndërsa ka qarë hallin me miqtë virtualë.

Ajo ka treguar se në verë vë gjithnjë bark, duke prishur linjat.

“Se si dreqin ve kaq shume bark gjate veres une, se marr vesh  Une fundja maksimumi 8-9 vakte ne dite ha”, shkruan ajo.