Këngëtarja e njohur tregon sekretin: Bëjmë s*ks me të dashurin 4 herë në natë, ai më…

Këngëtarja e njohur dhe shumë e pëlqyer nga të rinjtë, ka treguar se është një maniake në shtrat, bashkë me të dashurin e saj.

Nicki Minaj ka ndarë me fansat e saj një sekret nga dhoma e gjumit, kur thotë se bën s*ks katër herë brenda një nate, e ka raste edhe gjatë.

Ajo thotë se i dashuri i saj është shumë i kënaqur dhe jeta e tyre intime shkon për mrekulli.

Kjo deklaratë e saj sigurisht nuk është kaluar pa komente, ku të shumtë kanë qenë ata që kanë thënë se e tepron kur thotë se e bëjnë kaq shpesh brenda natës.