‘Kështu rri dhe *** im…’. De.gjenerohet femra e Ermal Mamaqit

Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjetin social Instagram. Modelja publikon foto nga përditshmëria të cilat nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto në profilin e saj “Instagram”, ku shihet e veshur me një fustan të ngushtë e të shkurtë në ngjyrë rozë.

Ajo ka pozuar e ulur në dysheme me një pozë qe ka arritur të tërheqë vëmëndjen e ndjekësve.

Në sy ka rënë komenti i një prej ndjekësve të saj, i cili ka shkruar:

“Kështu rri dhe qeni im”. Kejvina ka vendosur t’i kthejë përgjigje.

“Super”,- është përgjigjur ajo.