Këto dy shenja do bëjnë namin me para, Meri Shehu ka një lajm për muajin Shkurt

Dy nga shenjat e horoskopit do kenë një muaj të mbarë sa i takon çështjeve ekonomike.

Këtë e tha astrologia Meri Shehu dje tek Rudina, teksa bëri parashikimin e horoskopit për muajin Shkurt.

Bricjapi, meritojnë këtë pozicion sepse planeti i dashurisë dhe ekonomisë futet në shenjën e tyre. Duhet të kenë parasysh të zgjedhin debatet familjare. Duhet të bëhen më të hapur. Çështja ekonomike për ta do jetë pozitive.

Virgjeresha, janë në pozicion të tillë sepse do t’ju hapet një punë e re. Do të kenë shanse të mira për blerje. Është vit i mirë blerjesh për ta. Hëna e plotë në datën 13 do të sjellë një kompletim./ShkodraNews