Kjo është shifra e majme e rrogës së Blendi Fevziut, ja si reagon kur ia zbulojnë në mes të emisionit

Do te ishte genjeshter nese do te thonim qe nuk kemi pike kuriozitet sesa eshte rroga e nje persoanzhi te njohur, apo jo?

Jo se ka rendesi per ne, por çeshtje kurioziteti…

Megjithate e kemi ditur gjithnje qe gazetari Blendi Fevziu eshte nje nder ata qe paguhet me mire dhe ka rroge te majme.

Ai prej shumë vitesh shfaqet në ekranin e “Tv Klan” çdo mbrëmje ku dhe prezanton emisionin politik “Opinion” që është ndër më të ndjekurit nga publiku.

Së fundmi moderatorja Bora Zemani e ka pyetur në lidhje me rrogën e tij.

Blendi Fevziu do të jetë i ftuari i radhës në emisionin “3shat” ku dhe është vendosur përball Borës e cila e ka vendosur në siklet me pyetjet e saj.

Në promon e emisionit, moderatorja e pyet gazetarin e  njohur: “Merr më shumë se 7 mijë euro në muaj?”, mirëpo se si është përgjigjur Blendi na mbetet të presim.

Videon e gjeni duke klikuar KETU