Kujdes kur hidhni plehra nga makina! Mund ta pësoni keq si ky person. Pamjet që u kthyen në virale (VIDEO)

Pamjet që shihni më poshtë janë kthyer në virale.

Në to shihet disa makina njëra pas tjetrës të ndaluara për shkak të trafikut. Në një moment, nga një mjet hidhen nga dritarja disa kuti.

Pasagjeri i makinës që është pas, del nga makina dhe merr një nga kutitë dhe e vërvit sërish në mjetit nga ku u flak mbeturina.

Pak më pas, del edhe shoferi i mjetit të dytë dhe nis të filmojë.

Ndaj kujdes kur të hidhni nga dritarja e makinës mbeturina, ndoshta pas jush mund të keni një tip si ky në video. /Shkodranews/

VIDEO—kliko ketu