Lajm i fundit/ Ai doli për të blerë qumësht, por zoti e deshi pranë vetes, rrugës për te dyqani…

Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme poshtë urës së Librazhdit, Burime bëjnë të ditur se viktima është Shaqir Facja.

Bëhet e ditur se ka dalë nga shtëpia për të blerë qumësht dhe dyshohet se ka rrëshqitur dhe ka rënë nga ura. Siç shihet në video viktima ende nuk është nxjerrë nga lumi.

Vijon…