LAJM I FUNDIT/ Aksident i rë.ndë, makina del nga rruga, oh zot sa gjynah…

Një ak.sident i rë.ndë ka ndodhur pak minuta më parë. Aksidenti me pasojë vd.ekjen ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Mashtërkor, Orosh, Mirditë, ku automjeti tip “Fuoristradë ML”, ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, ende i pa identifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e shtetasit të aksidentuar.