Lajm i fundit/Pas dëshmisë së Kejvinës, Redjan Rraja del para gjyqtarëve, bën kërkesën absurde

Redjan Rraja ka apeluar në Gjykatën e Apelit për Krimet e Rë.nda, masën e sigurisë arr.est me bu.rg.

Dyshohet se Rraja ka përdorur si alibi faktin që ka qenë me modelen Kejvina Kthjella ditën kur u krye atentati ndaj Ndojës, Landi Muharremit dhe 24-vjeçarit Andi Maloku, që ndërroi jetë dje në spitalin e Traumës.

Vijon…