Lajmi fundit/ Kjo familje ka ur.gjent nevojë për ndihmën tuaj, po kalon tm.err prej 2 ditësh, vajza e tyre 18 vjeçe….

Një familje shqiptare në Kretë, Greqi, po kalon momente tensioni dhe ankthi për shkak se prej mëngjesit të së dielës vajza e tyre 18-vjeçare rezulton e humbur.

Kërkime të shumta janë bërë në zonë, por ende nuk është gjetur asnjë shenjë prej saj.

Sot familja dhe media kanë bërë publike foton dhe emrin e vajzës shqiptare.

Bëhet fjalë për Esperanca Mustafa, 18 vjeçe, është 1.55 metra i gjatë, me flokë dhe sy të zinj.

Ditën që ajo është zhdukur, kishte veshur një palë tuta të zeza, atlete të zeza dhe një bluzë.