Lepurushja bëhet gati, po kërkohen tifozët e Milanit. Ja çfarë ka gati ajo

Fanellën e Milanit, teksa kuqezinjtë ndodhen në këtë sprint final të kampionatit, ku synojnë rikthimin në Ligën e Kampionëve, këto kohë e ka veshur modelja e njohur braziliane, Fabiana Britto e cila po i çmend sport-dashësit.

Ish lepurushja e Play Boy njihet si një nga femrat më s*ksi dhe mjaft e famshme në fushën e modës, ku është përdorur si imazh për shumë linja të brendshmesh.

Bukuroshja braziliane gëzon një audiencë spektakolare edhe në rrjetet sociale, ku jo rrallë ndan me ndjekësit pasionin e saj për futbollin dhe për Milanin në veçanti.