Me flokët me gërsheta, bikini tanga Kejvina Kthella sapo theu rrjetin me këtë VIDEO

Kejvina Kthella prej disa ditësh ndodhet në Spanjë me mikeshën e saj, Oriola Marashin. Dy modelet atje bënë edhe një ndryshim në pamje duke u shfaqur me flokë gërsheta.

Ndërsa ditën e sotme Kejvina e ka tërhequr vëmendjen me një video ku shfaqet duke dalë nga pishina me këngën e Shawn Mendes dhe Camila Cabello “Senorita”.

Modelja duket në super formë me rroba banjo dhe flokët gërsheta e vathët e mëdhenj e bëjnë të duket shumë me stil.

Komplimentat për Kejvinën kanë qenë të pafundme si nga fansat, edhe nga shumë personazhe të njohur.