Më në fund ngjallet shpresa për Shqipërinë. Del një kandidaturë që ja mbush mendjen shqiptarëve

Eduard Ndocaj në rrjetin e tij social Facebook ka postuar një status për të gjithë ndjekësit e tij. Në këtë status ai shtron pyetjen se kush ja vlen të bëhet kryeministër i vendit. Bashkëngjitur me shkrimin ai ka vendosur dhe një foto ku shihet kryeministri aktual zoti Edi Rama, kryetari i PD Lulëzim Basha dhe vetë zoti Ndocaj, duke bërë kështu një sondazh për veten e tij.

Del një kandidaturë e re për Kryeministër të vendit. Madje sipas redaksisë se Zjarr TV meriton të jetë edhe kryeministër i shkollës së baletit dhe të na bëjë ministre kulture KEJVINËN.