Na trembi me video nga spitali, këngëtarja shqiptare sot bën lëvizjen e papritur

Ajo na frikesoi por edhe qetesoi njekohesisht dy dite me pare, kur nxori nje video ne profilin e saj ne Instastory ku njoftonte se ishte operuar por shfaqej me filtra per te mos treguar gjendjen e saj te vertete si dukej pasi kishte hequr apandesitin.

Era Istrefi i kërkonte ndjekësve të mos shqetësohen për të pasi ishte mirë dhe do të shërohej shumë shpejt.

Ditën e sotme ajo ka dalë nga spitali dhe ka publikuar disa foto e video në Instagram, ku ka treguar gjëndjen aktuale.

ImageKëngëtarja dukej mjaft në formë dhe energjike dhe shkruante se ishte e lumtur që më në fund kishte dalë nga spitali e freskët dhe e motivuar më shumë.

Image