Ndodh e pabesueshmja/ Gazetarja nxjerr fotot, ja ç’i bëjnë turistët e huaj këtij çifti në Vlorë

Përpos rasteve të pakëndshme si ajo mes Mihal Kokëdhimës dhe turistëve spanjollë, marrëdhëniet mes shqiptarëve dhe pushuesve të huaj gëzojnë reputacion të mirë.

Një gjest i veçantë ka qenë edhe ai djeshmi, ku një çift shqiptar kishin dalë për të bërë fotot e dasmës përgjatë bregdetit të Vlorës.

Çifti nga Fieri kishte zgjedhur Nartën për setin e tyre fotografik dhe ngjarja që ka ndodhur më pas nuk i ka shpëtuar gazetares Anila Hoxha.

Disa turistë të huaj që janë ndodhur aty pranë i kanë ofruar çiftit rulotin e tyre në mënyrë që ata të ndërrojnë veshjet.