Nisi jetë të re pas ndarjes me Visin, ja detaji që tregon se Lori Hoxha…

Nuk mungojnë thashethemet për trashëgimtaren e Top medias.

Ditët e fundit është përfolur se ajo është ndarë nga i dashuri i saj prej vitesh, Vis Bajraktari.

Teksa asnjëri prej tyre nuk ka reaguar as për lidhjen, komentet e tepërta të tyre kanë munguar edhe për ndarjen.

Disa detaje kanë treguar se dyshja i ka dhënë fund lidhjes. Nëse shfletoni profilin e Vis Bajraktarit do të vini re se fotoja e fundit me Lorin, është fshirë prej aty. Ajo ishte ulur në prehrin e tij dhe ai i kishte vënë dorën tek vithet. Thuhet se Lori ka nisur një lidhje të re pas ndarjes me të./ShkodraNews