Një alien që pret të kalojë rrugën? Pamjet që po fiksojnë rrjetin (VIDEO)

Një video e publikuar në rrjetet sociale dhe që ka bërë më pas xhiron e rrjetit, ka ndritur edhe njëherë diskutimin për EKZISTENCëN e alienëve.

Video raportohet se është filmuar në Corsicana të Teksasit, SHBA dhe është publikuar në Gusht e që atëherë ka marrë më shumë se 70.00 klikime. Por kjo ka fituar popullaritet të madh online këtë javë, pasi ai u nda në Reddit, shkruan Shkodranews.

Në pamje duket një qenie jo njerëzore anë rruge, shkruan Shkodranews.

Sipas burrit që e filmoi, gjëja e çuditshme që shihet në video u zhduk shpejt pas regjistrimit. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU