Nusja e Berishës prej një javë sëmurë, Shkëlzeni i gjen kurën

Bukuroshja Armina Mevlani këtë javë që kaloi ka qenë e sëmurë.


Këtë e ka treguar vetë ajo në disa postime në Instagram, teksa tregon se ka filluar të ndihet pak më mirë.
Por partneri i saj, Shkëlzen Berisha duket se ia ka gjetur kurën për ta bërë të ndihet edhe më mirë dhe në humor… i ka dërguar asaj një trëndafila rozë…