Nusja nga Vlora me burrin emigrant, fut dashnorin natën në shtëpinë e vjehrrit. Historia e paparë

Një vajzë 25 vjeçare nga Vlora e cila është e martuar, jeton e ndarë me partnerin, por me vjehrrin dhe me vjehrrën sepse ai është jashtë shtetit.

Por nga vetmia, mesa duket nuk ka duruar dhe ka gjetur një dashnor.

Një natë, gjatë mbrëmjes kishte futur të dashurin nga dritarja e dhomës së gjumit brenda në shtëpi.

Zhurma kishte zgjuar edhe vjehrrin me vjehrrën të cilët shkuan me vrap te dhoma e nuses por ai djali ishte larguar mesa duket e kishin nuhatur dhe kishin marrë masa.

Ndërkohë, nusja kishte krijuar skenën se ishin të rrezikuar nga hajdutët./Aldomorningshow