Nusja u rrihte vëllain e papunë, dy kunatat i shkojnë për sqarim, ndodh hataja (video)

Një debat mes dy motrave dhe kunatës së tyre ka degjeneruar në sherr një ditë më
parë Fier.

Gazetari i “Aldo Morning Show” tha sot në emision se shkak i sherrit mes tyre ka qenë
pikërisht dhuna që ushtronte nusja ndaj vëllait të tyre dhe burrit të saj.

“Burri ishte i papunë dhe kur kthehej në shtëpi nusja e rrihte dhe e nxirrte
jashtë që të gjente punë.

Çifti kishte dy fëmijë për të mbajtur dhe asnjë prej tyre nuk punonte.

Kunatat kanë shkuar të sqarohen, por janë përballur me fyerje dhe sherr mes tyre”, tha gazetari.

Ndiqni videon: