Operohet në kokë djali i bukuroshes shqiptare dhe aktorit shumë të njohur turk, ja arsyeja pse…

Efehan Sayisman, djali i Almedës dhe Tolgahan është operuar. Mediat turke sot raportuan se operimi ka ndodhur për shkak të një ciste që vogëlushi e kishte në kokë. Madje, u tha se çifti me lot në sy kanë pritur në spital derisa ka mbaruar operacioni.

Gjithmonë sipas medieve turke, Efehan fatmirësisht tashmë është mirë me shëndet.