P.l.as në mes të emisionit, këngëtarja i kthehet k.e.q aktorit: Shko bëj një dush dhe pastaj…

Këngëtarja Xhesika Polo ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin më të ri të Roza Latit, ‘Bukë me vete’.

Ndërkohë që këngëtarja këndonte në një shkuma party, Roza dhe dy djemtë bashkëpunëtorë nga emisioni i saj, kanë shkuar ta marrin veshur me kostume të personazheve vizatimorë.

E gjithë skena ishte thjesht një shaka e përgatitur nga grupi i “Bukë me vete” dhe djali i njohur si “boli” nga emisioni, e ka mbajtur hopa Xhesikën dhe e ka çuar në vendin e intervistës.

Një situatë mjaft gazmore është zhvilluar mes tyre, kur djali i thotë Xhesikës: “Të gjithë këtë e bëra për veten time. Doja të të rrëmbeja sepse doja të të kisha pranë.”

Ndërsa ajo ia kthen me shaka: “Planet i paske të bukura, por shko bëj një dush njëherë e më pas flasim.”