Pamje të rënda/ Ajo që del nga veshi i këtij burri do t’iu habisë fare (VIDEO)

E imagjinoni sikur brenda veshit tuaj të strehohet një insekt? Vërtet e frikshme. Por, një burri i ka ndodhur me të vërtetë.

Në videon e postuar së fundmi në rrjetin social “Liveleak”, shihet një burrë të cilit i hedhin në vesh disa pika nga një ilaç.

Kaq ka mjaftuar dhe nga veshi del një insekt i çuditshëm.

Imazhet janë tronditëse, sidomos, sepse kafsha është disa centimetra e gjatë, shkruan Shkodranews.

Burri raportohet se, u largua me disa ditë antibiotik për të shmangur ndonjë infeksion. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU