Pamjet e rralla/ Nëna arushë i mëson të voglit mësimin e jetës (VIDEO)

Pamjet janë vërtet domethënëse.

Nëna arushë e mëson të voglin e vet që mos të dorëzohet përballë vështirësive.

Kur, i vogli i saj rrëshqet poshtë një rrëkeje të pjerrët dëbore, e ëma nis ta fiksojë dhe i thërret me zë të lartë, shkruan Shkodranews.

I motivuar nga zëri i së ëmës, ariu i vogël nuk dorëzohet dhe pas disa përpjekje, arrin të ëmën. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU