Pamjet që pu.shtuan rrj.etin, kamerat kapin “lëvizjen pe.rlë” të gruas në aeroport

Në aeroport përballemi me pamje dhe skena nga më të ndryshmet… me fytyra të tri.shtuara që përcjellin të dashurit e tyre, apo më zemra të gëzuara që bashkohen.

Por nuk ka vetëm sentimentalizma, ka edhe humor dhe skena “perlë” që të bëjnë të qeshësh me zë.
Kështu është rasti i kësaj zonjë, e cila është kapur nga kamerat e aeroportit të Stambollit, teksa nuk ka vendosur për kontroll vetëm valixhen por ka hipur edhe vetë në shirit, duke u rrëzuar.

Udhëtarët e tjerë kanë nxituar për ta ndihmuar, ndërsa nuk kanë mbajtur dot të qeshurën.
Pamjet më pas janë bërë publike në rrjet duke u bërë virale dhe duke shkaktuar batuta e humor.
Videon e gjeni duke klikuar KËTU