“Pse e nxjerr aq shumë”, Enca bën për “2 lekë” komentuesen

Enca është një ndër këngëtarët që hyri në tregun muzikor në mënyrë mjaft provokative.

Kënga e saj e fundit “Jealous” është xhiruar në plazh, ku Enca së bashku me një grup vajzash shfaqen me bikini. Kjo ka bërë që komentet kanë qenë të shumta, sidomos për dekoltenë e këngëtares.

Pa dashur t’i injorojë këto komente, Enca ka vendosur të kthejë përgjigje në Instagram

“O Enca, do të bëj një pyetje. Pse në çdo video tënden e nxjerr gjoksin? Mos ma merr për keq, ti më pëlqen shumë por atë pyetje dua ta di.”- i shkruan fansja të cilës Enca ja ka kthyer:

“Le te themi qe gjoksi nuk eshte si qenushi qe e nxjerrim nga shpia kur te duam .Ne vajzat me gjoks te madh e kemi aty gjithe kohen dhe duam sduam bie gjithmone ne sy! Gjithashtu kjo ishte pjese e nje klipi ku xhiruam NE PLAZH me bikini. Une kam veshur fustan. Edhe nese do vishja dicka te mbyllur gjoksi im serish do te binte ne sy. Jete te gjate gjoksit te madh !”- është përgjigjur këngëtarja, e cila e ka postuar këtë koment edhe në Instastoryn e saj.

“Në emër të gjithë vajzave me gjoks të madh, lëreni gjoksin tonë të qetë! (Vazhdoj t’i adhuroj gjithsesi)- shkruan Enca krahas fotos.