Saimir Kodra nxjerr një video në emision, ato që do shihni aty janë të rralla

Një qytetare serbe është filmuar në automjetin e saj, duke kënduar këngë shqiptare të Remzie Osmanit.

Kurse zv Kryeministri dhe ministri i Brendshëm italian Mateo Salvini është shfaqur në një foto duke bërë shenjën e shqiponjës.

Këto momente u transmetuan sonte në emisionin Stop të Saimir Kodrës dhe Gent Zenelajt.

JA VIDEO