Sapo ndodhi/ P.l.agoset 38-vjecari në Shkodër, mësohet se…

Një p.l.agosje me th.i.kë ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen “Mark Luka” në Shkodër. I plagosur është 38-vjeçari Vat Shpati, ndërsa autorët dyshohet që të kenë qenë dy persona.

I pl/agosuri është dërguar me urgjencë në spital, dhe nuk dihet ende gjendja e tij, ndërsa policia është vënë në ndjekje të autorëve.

Vijon…