Sapo ndodhi! Tr.onditet vendi, kërcet ar.ma dhe humb jetën një person

Vendi është t.ronditur sërish kët fundjave! Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Ngjarja raportohet nga Peqini. Vrasja me armë zjarri ka ndodhur në fshatin Galush në Peqin.

Nga ngjarja e rëndë ka mbetur i vdekur një i ri me inicalet Q. Ll., 31 vjeç.