Sherr mes Beatrixit dhe Anxhelinës, kushërirat nuk flasin më, ja ç’ka ndodhur

Dikur si motra, sot nuk flasin me njëra-tjetrën. Ky është lajmi më i fundit që vjen nga dy kushërirat e famshme këngëtare, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj. Burime për “Blitz.al” kanë bërë të ditur se dy kushëriray janë zënë dhe nuk flasin më me njëra-tjetrën.

Madje tani që i kanë prishur marrëdhëniet, Beatrix nuk e uroi Anxhelinën për ditëlindje.

Gjithashtu “Blitz.al” bën të ditur se kushërirat e kanë hequr njëra-tjetrën nga lista e ndjekësve në Instagram.