Shtatzënë për herë të dytë? Reagon Rezarta Shkurta: Të gjithë e kanë fajin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rezarta Shkurta e shkëputur kohët e fundit nga bota e muzikës i është përkushtuar familjes dhe vajzës së saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, dhe ndan gjithmonë me fansat e saj momente të bukura nga jeta familjare.

Së fundmi ka postuar edhe foto nga pushimet luksoze me familjen në Kroaci, teksa u ka dhënë një mesazh të gjithë portaleve për t’iu treguar se nuk është shtatzënë.

“ Portalet serisht me bene shtatzane Nuk eshte faji as i tyre , dhe as i imi… Te gjithe fajin e kane ”-ka shkruar Rezarta, ku zbulon se arsyeja e barkut të rrumbullakosur është ushqimi që ajo ka ngrënë, dhe jo një shtatzëni e dytë.