‘Si e le djalin Jona?’. Nga morti në mort, miqtë dhe familja b.ritma e kl.ithma për 30-vjeçaren: Mbeti jetim biri o….

Miq dhe të afërm të 30 vjeçares Jonida Kotorri e cila u nda nga jeta në mënyrë tragjike ditën e djeshme, janë sot në dhimbje të madhe. Jonida u aksidentua dje, ndërsa po shkonte në Gramsh për në një ceremoni mortore. Sot familjarë e miq të 30-vjeçares kanë publikuar foton e saj në rrjetet sociale dhe shprehin dhimbjen e madhe që ndiejnë për ndarjen nga jeta të parakohshme të Jonidës.