Sot i tërhequr nga jeta publike, njihuni me pasionet e Mark Frrokut 10 vite më parë (FOTO)

Mark Frroku është ish-deputeti, i cili vuajti dënimin në bu.rg për një krim të kryer në Belgjikë shumë vite më parë, tani ai ka dalë nga jeta politike, por edhe publike, ndërkohë që nuk dimë se si po i ecin bizneset, pasi dihej që ai dhe familja e tij posedonin mjaft të tilla.

Rreth 10 vite më parë, paparazzi e ka fotografuar Mark Frrokun, asokohe i panjohur, në inaugurimin e një palestre, e cila ishte organizuar si një festë e madhe me të rinj që pinin dhe kërcenin, sipas Panorama.