“Sot je i shtrirë baba, por unë…”/ Pas humbjes së nënës, këngëtarja dri.thëron fansat, zbulon për të parën herë dhe.mbjen që ndjen…

Këngëtarja e njohur nga Peja, Morena Taraku, vazhdon të jetë shumë e komentuar në rrjete sociale dhe është një prej këngëtareve më të njohura të showbizit shqiptar.

Modelja dhe artistja e njohur tashmë është vetëm me babanë e saj, pasi e ëma është ndarë nga jeta që kur ajo ishte e vogël.

Morena është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Morena shquhet për jetë luksoze dhe foto të kuruara ku çdo postim i saj e ka të vështirë të kalojë pa marrë vëmendje mediatike.

Së fundmi ajo ka ardhur ndryshe nga herët e tjera tek ndjekësit, ka braktisur atë vajzën e fortë dhe ka ndarë disa momente rrëqethëse nga e shkuara me të atin.

Ajo ka publikuar një foto së bashku me babanë e saj të kapur përdore, ndërsa shkruan gjatë rreth vështirësive dhe kohëve që ka kaluar nga fëmijëria. Ajo shpjegon në letrën e saj edhe situatën shëndetësore në të cilën ndodhet tanimë babai i saj.

This slideshow requires JavaScript.