‘Ta bie shpirtin n’fyt’. Emina Cunmulaj i kthehet k.e.q burrit, më pas i kërkon falje, por ai merr vendimin e pakthyeshëm…

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj jeton prej kohësh në Amerikë së bashku me të shoqin Sam Nazarian dhe dy vajzat e tyre. Në qershor të këtij viti ajo dhe Sami festuan 4 vjetorin e martesës së tyre.

Vazhdimisht çifti publikon në profilet e tyre të Instagram-it, foto nga momente të ndryshme familjare ku pasqyrohet dashuria dhe lumturia e tyre.

Së fundmi modelja ka ndarë një video së bashku me partnerin ku përveç fjalëve të ëmbla i kërkon po ashtu falje që herë-herë e mundon së tepërmi. “Të dua shumë. Gjithçka-ja ime. Më fal që ta bie shpirtin n’fyt”, -ka shkruar Emina.