Trejsi Sejdini i bën të papriturën Encës, i kthehet keq në emision live

Trejsi Sejdini, bukuroshja nga Elbasani ishte e ftuar në emisionin e Roza Latit.

Ajo foli lidhur me eksperiencën e saj si modele, ndërkohë që nuk kaloi pa u ngacmuar dhe nga moderatorja.

Trejsi vendosi që së bashku me Rozën t’i përgjigjej pyetjeve negative që ndjekësit e saj i kishin lënë në ‘Instagram’.

Njëri prej tyre e ka pyetur modelen se nëse dhe ajo është e vi*rgjër si Enca.

“Sa është një Enca janë tre Trejsa ..qysh mund të mos jetë e vi*rgjër Enca. Kush e mban krik Encën.”, ka thënë Trejsi.