U largua nga Shqipëria pas rezultateve skandaloze, Panuçi merr goditjen e fortë nga e fejuara pas tre vitesh

Lajme te keqija vijne nga jeta rivate e ish-trajnerit te Kombetares, Christian Panuci.

Pas u larga nga Kombetarja, tashme eshte ndare edhe nga e fejuara e tij, gazetarja italiane.

Sipas mediave italiane, Christian Panuçi dhe e Samanta Togni i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 3 vjeçare.

Style24.it’ ka publikuar lajmin, por deri tani nuk ka pasur asnjë reagim nga palët. Samanta Togni dhe Christian Panuçi u njohën në spektaklin italian ‘Ballando con le stelle’, nga ku nisi edhe lidhja e tyre e dashurisë.

Ish-mbrojtësi i Romës është baba i një djali nga martesa e tij e parë që zgjati 9 vite.