U nda nga burri dhe e quajti vëlla, Klaudia Pepa përballet me njerëzit: Sa qef ke t’i mbash këmbët hapur

Të gjithë e mbajnë mend bujën që bëri deklarata e balerinës Klaudia Pepa, e cila pasi u divorcua nga Albi Nano, tha se e donte si vëlla.
Menjëherë pas kësaj numri i ndjekësve të saj në rrjetet sociale u rrit ndjeshëm, por bashkë me të edhe komentet kritikuese dhe negative.
Një koment i tillë i ka ardhur edhe pas publikimit të një videoje, ku i jepte motorit me këmbët hapur.
“Sa fiksim e ke moj goce me i mbajt shalët hap, apo të është bërë ves”, i shkruan fansi, ndërsa Klaudia i përgjigjet: “Ça të bësh, u bë 20 vite që kërcej, çështje profesioni”.