Vaj me gjysmë çmimi/ Njerëzit sillen si kafshë për të përfituar nga oferta. Pamjet që po bëjnë namin!

Vaj me gjysme çmimi, kaq mjafton për të ‘çmendur’ konsumatorët.

Kjo ka ndodhur në Palermo të Italisë. në zinxhirin e supermarketeve Lidl dhe video e postuar në Facebook ka bërë xhiron e rrjetit, shkruan Shkodranews.

Aty duket klientët gati për luftë për të marrë sa më shumë vaj me ofertë.

Klientët shajnë njeri tjetrin, e madje i rrëmbejnë njeri-tjetrit vajin me ofertë. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU