Vajza 23 vjeçare bën s*ks me burrin e shoqes, ia thotë të dashurit por mëson të vërtetën e hidhur pas kësaj

E dashur Deidre:

Kam kryer marrëdhënie intime me bashkëshortin e shoqes time më të mirë çdo të enjte për një muaj rresht.

Ishte një budallallëk nga ana ime, sepse ndiej që e dua vërtet të dashurin tim. Tani jam shtatzënë dhe nuk e di se kush është babai i fëmijës që pres.

Ky djalë, burri i shoqes gjithnjë flirtonte me mua. E pyeta se çfarë qëllimi kishte sepse i thashë nuk dua të lëndoj askënd, por ai nuk më la kohë dhe përfundimisht më vuri poshtë vetes dhe pastaj…

Hera e parë ishte e mahnitshme. Por pas disa javësh u riktheva me kembe në tokë.

Ndihesha keq me atë që kisha bërë dhe i thashë qartë se duhej të ndalonte aty.

Gjatë kësaj kohe isha ende duke fjetur me partnerin tim sikur asgjë të mos kishte ndodhur. Kemi qenë së bashku për pesë vjet dhe kemi një jetë të rregullt seksuale.

Partneri im ndihet në qiellin e shtatë pasi i dhashë lajmin për shtatzaninë. Unë jam pesë muajshe tani.

I thashë edhe shokut të tij, por ai vetëm ngriti supet dhe donte të vazhdonte me aferën tonë të fshehtë.

Vendosa tia them partnerit cfare kisha bere. Ne qëndrojmë së bashku dhe kemi vendosur të kryejmë testin e ADN-së sapo fëmija të lindë./Përktheu: ShkdoraNews. Burimi: The SUN