Vajza e ish-deputetes së PD nuk fshihet më, pushime me të dashurin pasanik, djalin e Fullanit

Djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fullani dhe vajza ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda prej disa muajsh po përflitet se janë në një lidhje.

Edhe pse janë kapur shpesh mat Kejda dhe Eriku kanë preferuar të mos e konfirmojnë lidhjen.

Megjithatë së fundmi çifti kanë nisur pushimet dhe nuk e kanë fshehur faktin që janë bashkë pasi me postimet e tyre në Instastory kanë treguar se ndodhen në të njëjtin vend.

PD nu