“Vazhdoj të t’them mirëmëngjes dhe natën e mirë”, përlot këngëtarja me dedikimin për babain

Këngëtarja e re por e njohur Arilena Ara ka humbur babain e saj kur ishte ende e vogël por ajo tregoi pak ditë më parë se ai ka qenë mbështetja më e madhe për të dhe për të arritur aty ku është. Arilena foli për një lidhje të fortë me të atin, e sot teksa ka postuar një video nga emisioni “Xing me Ermalin” ku ishte e ftuar ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram dhe një pjesë të dhimbjes së saj për humbjen e njeriut më të dashur.

“Babi.. Nuk do mjaftojë një jetë për të treguar dashurinë e madhe që kam për ty. Unë vazhdoj të t’them Mirmëngjes dhe Natën e mirë çdo ditë!
Është ndjesia më e bukur të thërrasësh BABA! Faleminderit për mesazhet e bukura që më keni dërguar.
Dashuri, Arilena”, shkruan këngëtarja.