VIDEO +18/ Hidhen nga shkëmbi, por njërit nuk i hapet parashuta dhe ndodh tragjedia e madhe!

Pamjet e një ngjarjeje tragjike të ndodhur së fundmi, janë kthyer në virale në rrjet.

Bëhet fjalë për dy persona që hidhen me parashutë nga një shkëmb, njërit prej të cilëve nuk i hapet parashuta, shkruan Shkodranesw. Kështu, Dominik Loyen, një turist 50-vjeçar gjerman, humbi jetën në vend.

Ngjarja ka ndodhur në Nazaré, Portugali, një vend i njohur për sërf, shkruan Shkodranews.

Për fat, u hap parashuta e Bruno Valente-s, duke evituar një bilanc më tragjik të ngjarjes, megjithatë ai mbeti i shokuar teksa pa fundin fatal të mikut të tij.

Në atë vend, raportohet se në vitin 2013 ka humbur jetën një tjetër person. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU