VIDEO/ Brenda shtëpisë super të shtrenjtë të Bes Kallakut, Xhensila dhe e bija shijojnë gatimin e tij

Bes Kallaku ka postuar një video teksa shihet duke gatuar për të “sfiduar” Capital T, i cili po ashtu u shfaq pak ditë më parë duke gatuar e duke dëgjuar këngën e ti në sfond.

Këtë gjë e ka bërë edhe Besi, ndërsa në sfond dëgjohej kënga e tij, dhe belbëzimet e të bijës, ndërsa Xhensila bënte videon.

Ndërkohë, nga këto pamje shihet edhe kuzhina e shtëpisë së çiftit të famshëm.

VIDEON E GJENI KETU