VIDEO e frikshme! Avionët ‘qethin’ kokat e njerëzve!

Pamje në të njëjtën kohë të jashtëzakonshme dhe shumë të frikshme.

Video raportohet se është filmuar në Ukrainë.

Pamjet tregojnë momentin mbresëlënës kur dy avionë flurojnë me shpejtësi vetëm pak metra të disa personave që gjendeshin në pistë.

Pas publikim në rrjet, video është kthyer në virale. /Shkodranews/

VIDEO—KLIKO KETU